Vedení

Základní informace o vedení oddílu

Oddílový vedoucí
Tomáš Kovář – Narval
E-mail:  hoblk.tom@gmail.com

Zástupce oddílového vedoucí
Martin Pospišil – Koblížek
E-mail:  martulasp@seznam.cz

A pokud byste rádi poznali i ostatní vedoucí Bludčat (alespoň virtuálně), sjeďte níže.

Tomáš Kovář – Narval Věk: 18 let
Vedoucí oddílu Bludčat, vedoucí družiny Fénixů
Narvalovi se neříká Narval proto, že by třeba narval hlavou do stěny. Původ jeho přezdívky sahá až ke kytovcům – ano, k narvalům. Proč? Protože jsou prostě boží. Narval dokáže říct i hezké věci svým zvláštním osobitým způsobem, a když je třeba, dokáže se prokousat i nepříjemnými situacemi.
Martin Pospišil – Koblížek Věk: 18 let
Zástupce vedoucího oddílu Bludčat, vedoucí družiny Gryfů
Je rozvážný, máloco ho vyvede z míry a má uklidňující hlas. Je tedy dokonalým nástrojem pro zklidňování světlušek a vlčat. Nenahraditelný zdroj her a inspirace. 🙂
Hana Závodná – Guli Věk: 21 let
Vedoucí oddílu Bludčat - předávající oddíl
Srdce našeho oddílu. Malá tělem, ale velká a silná duchem. Pro spokojenost všech by se rozkrájela a navzdory tomu, že ji to stojí moc a moc energie, se na lidi kolem stále usmívá. Nemá problém postavit se lidem o dvě hlavy větší a bránit tak svůj oddíl a své svěřence.
Marek Jonák – Béďa Věk: 22 let
Rádce oddílu Bludčat
Marek je takovým skautským mozkem oddílu. Většinu vychytávek vymyslel a zrealizoval on. Nelekne se žádné práce, ani té, co je zdánlivě nemožná. Je schopen naučit se během chvíle profesionálně sázet časopis nebo tmelit, betonovat, postavit dům… Má rád Grandino a přenášení věcí.
Tomáš Kika – Tomajz Věk: 23 let
Zástupce vedoucí oddílu Bludčat
Další technický typ našeho oddílu. Umí rozebrat a opravit skoro cokoli, narýsovat zábradlí,… Když je třeba, dokáže vyslechnout, poradit a pomoct. Zvládne i ty nejchutnější táborové mňamky a dělá tu nejlepší kávu na světě.
Kateřina Borská – Kačaba Věk: 17 let
Vedoucí družiny Sniperů
Poznáte ji podle jejího typického smíchu, který už z hlavy prostě nedostanete. Bez úsměvu ji prostě uvidíte jen málokdy. Snad i díky tomu dokáže ze zdánlivě obyčejné situace udělat super vtipnou. Je to přebornice v pletení copánků a rozčesávání i extrémně zakudlaných vlasů.
Jana Pospišilová – Janča Věk: 16 let
Vedoucí družiny Veverek
Janča je dívka s nekonečnou trpělivostí a porozuměním pro malé děti. Snaží se vše udělat tak, aby byli všichni spokojení, a na táboře dobrovolně uklízí kuchyň. Z gumiček dokáže uplést nejen náramky, ale i medvídky a podobné kravinky.
Klára Langrová – Krťa Věk: 17 let
Vedoucí družiny Sniperů
Krťa je voják v kůži skauta. Rozumí tankům, zbraním i dětem. Když je unavená, tvrdí, že umře, ale ještě nikdy to naštěstí neudělala. Byla by totiž velká škoda přijít o někoho, kdo si pamatuje, kdy a kdo bere jaké léky.
Viola Muchová – Violka Věk: 15 let
Vedoucí družiny Veverek
Violka má několik zvláštních dovedností. Jedna z nich je vyloženě kouzelná - na fotkách vypadá vždycky dobře. A to i po ránu. I uprostřed noci. Kromě toho má ale Violka také skvělé nápady, rozumí si s dětmi a dětem a většinou se na všechny kolem usmívá. Je to přesně ta osoba, která je ochotná číst pohádky dlouho do noci.
Petr Pětroš – Saranče Věk: 18 let
Vedoucí družiny Gryfů
Matematickým úvahám Sarančete nikdo nerozumí a vždy se mu stane něco, co se prostě může stát jenom jemu. Třeba, že ho kousne obří brouk. Je to typ člověka – co na srdci, to na jazyku a jeho smích je prostě nejlepší.
Filip Bohačík – Many Věk: 16 let
Vedoucí družiny Fénixů
Many vždy na něco zapomene a něčím překvapí. Když je nuda, udělá něco, co to takříkajíc „totálně zabije“. Je to pracant a technický typ, pro kterého není žádný šroubek ztracený.
Jolana Muchová - Jolanka Věk: 14 let
Vedoucí družiny Sniperů
Jolanka je slečna s andělskou tváří a správňáckým ďáblem uvnitř. Je to přesně ten typ člověka, který vás něčím překvapí. Ze spaní sice okřikuje děti, ale v bdělém stavu dosáhne svého i po dobrém. Jolanka je k tomu všemi ještě velmi kreativní a zručná, tak co více se přát. 🙂