Skautský dům – pronájem

GPS souřadnice: 49°40’49.740N, 18°2124.870E

Kontakt: Tomáš Kovář – Narval,
E-mail: hoblk.tom@gmail.com

Pokud tě zajímá k čemu v minulosti budova sloužila, jak ji skauti získali a co vše se v ní už událo pak navštiv povídání o skautském domě.

DOPRAVA
Vlak, autobus, auto
Popis dopravního spojení: Klubovna je pěšky 5 minut od vlakového a 10 minut od autobusového nádraží. Jděte na Kostikovo náměstí. Naše klubovna je vedle červené budovy Základní umělecké školy.

Ústřední topení: ANO
Pitná voda: ANO
Teplá voda: ANO
Elektřina: ANO
WC: ANO (6x)
Koupelna: ANO (sprchový kout muži x ženy)
Kuchyňka: ANO, přestože je poměrně malá je zde vše potřebné: lednička, mrazák, sporák, elektrická trouba, talíře pro 15 lidí, velké i malé hrnce

Další vybavení: tělocvična s malou horostěnou

Spaní
K dispozici je celkem 50 míst na spaní. Spí se na zemi.
Spát je možno ve čtyřech klubovnách a tělocvičně.

Možnosti využití
Víkendovka:                 ANO
Vícedenní akce:          ANO

Další možnosti využití:                         Ideální výchozí bod výšlapu do Beskyd (na Ivančenu)
V objektu se můžete domluvit:         anglicky

ceny
Cena pro skauty:                                                 50 Kč za osobu za noc
Cena pro ostatní dětské organizace:           50 Kč za osobu za noc

Systém placení:

• Při rezervaci více jak 30 osob vyžadujeme zálohu ve výši 50 % celkové částky za nájem. Tato částka je vypočítávána z nahlášeného počtu osob a nahlášeného počtu nocí při rezervaci.
  • Splatnost zálohy je 14 dní před rezervovaným termínem.
  • V případě nezaplacení zálohy se účtuje přirážka ve výši 10 % z celkové částky nájmu.
  • Zrušení rezervace je možné do 14 dnů před rezervovaným termínem – při pozdějším rušení se záloha nevrací.

Zálohovou fakturu pošleme předem na mail. Zbytek nájmu se platí hotově při předání klíčů při odjezdu, kdy obdržíte příjmový doklad. Celkovou fakturu za pronájem pošleme během následujícího týdne po uplynulém termínu.

Rezervace
Minimálně 2 týdny předem. Období prázdnin a Ivančeny doporučujeme rezervaci co nejdříve. V tyto termíny a při rezervaci 30 a více osob bude vybíraná záloha.

*Povinné pole

Pokud rezervace nejde opakovaně vyplnit, zkus použít jiný prohlížeč.

V kalendáři jsou uvedeny akce probíhající v klubovně. Kromě každotýdenních družinovek.